מזרונים

מזרון, מזרונים

על פי מחקרים נמצא, כי בני האדם שוכבים על מזרונים בקירוב לשליש ממהלך חייהם, ובתוך כך צריך לדאוג להצטייד במזרון איכותי ונוח, שיוודא כי השינה שלכם תהיה רגועה ורציפה, ושתעניק לכם כוחות להתחלת יום חדש. קיימים המון מזרנים בשוק, החלטנו להתמקד במזרון הספוג, בפרט בשל הרגשת היציבות שהוא מספק, כמו גם העלות המפתה שלו. מזרון זה יוצר בכל מיני צפיפויות, שסומנו על ידי צבעים. מזרון מסוג זה בצבעים ירוק או צהוב מוגדרים כהכי איכותיים, לעומת זאת המזרון הספוגי הלבן מייצג צפיפות מועטה יותר. קהל היעד שלו פונה לצעירים, לילדים ובאופן כללי לבני אדם ללא בעיות בריאותיות.

מה כדאי שתדעו על מזרונים ספוג?

מזרונים ספוג מכילים פוליאוריתן, שמהווה חומר פלסטי מוקצף. מדובר על חומר שעמיד לטווח הארוך. משתמשים בחומר זה במרכיב מרכזי במנעד רב של מזרנים, בפרט במזרנים שאינם כוללים קפיצים. וניתן למצוא אותם בשלוש דרגות קושי מובילות, ולידע כללי, דרגות הקושי של המזרן מושפעות באופן ישיר מרמות הדחיסות של הספוג. משמע – ככל שדחיסות הספוג במזרון רבה יותר, דרגת הקושי, כמו גם המשקל הסגולי שלו גבוהים יותר. על מנת שלא יהיה קשה לצרכנים לבחור מזרנים מספוג, מן ההיבטים של משקל, סוג או דחיסות, הכניסו לכל סוג של ספוג פיגמנטים, משמע – צבעו כל אחד מהם בצבע שונה. ולהלן נפרט – מזרן ספוג בצבע כחול מאופיין כמאוד עמיד ואיכותי, נוח לשכב עליו והוא אלסטי, חרף העובדה כי הוא קשיח ובדרגת קושי מרובה. מזרן ספוג בצבע לבן  מוגדר למזרן ספוגי עם דרגת קושי מועטה. מזרן ספוג בצבע סגול משמע מזרן בעל דרגת קושי בינונית, וכיוצא בכך. במדינת ישראל נחשב מזרן הספוג כמאוד שכיח.

מה היתרונות של מזרונים ספוג זיכרון?

יש כל מיני מזרונים אורתופדיים בקרב מזרני הספוג, כאשר הסוג הכי שכיח מהם הוא המזרון ויסקו ג'ל או המזרון ספוג זיכרון. המזרון הזה מיוצר מחומר פולימרי, שנעשית בו סינרגיה בין פוליאוריתן לבין ויסקו אלסטי. שמו של המזרן מעיד עליו, הוא מקבל את צורתו של כל מי ששוכב על גבו, אבל בד בבד הוא זוכר את הצורה המקורית ושב אליה בתום ירידה מהמזרן.